Okej, tole je en boljših projektov zadnje čase.. z Nino sva se pred kratkim zmenila, da bi probala narest kakšno fotko.. V prvem planu zanjo, ker bi ji prav prišla kakšna fotka, meni pa pač.. izziv:)
Kakorkoli, violino igra že odkar pomnim.. tko da sva hotla to vklopit zraven v vsakem primeru. Nisem želel s fotkami dobit njo od bližje, ampak jo umestit v okolico... Lokacijo sem imel v mislih že prej, na sam večer fotkanja pa je bilo še jasno in.. polna luna. V piko! Po dobrih 2h urah mraza in tacanja po blatu je blo dost.. zaenkrat:) Idej je še nekaj, tko da bo padla v kratkem še kakšna fotka.
P.S Nina, upam da si zadovoljna!;)
Kakorkoli, violino igra že odkar pomnim.. tko da sva hotla to vklopit zraven v vsakem primeru. Nisem želel s fotkami dobit njo od bližje, ampak jo umestit v okolico... Lokacijo sem imel v mislih že prej, na sam večer fotkanja pa je bilo še jasno in.. polna luna. V piko! Po dobrih 2h urah mraza in tacanja po blatu je blo dost.. zaenkrat:) Idej je še nekaj, tko da bo padla v kratkem še kakšna fotka.
P.S Nina, upam da si zadovoljna!;)
Mnenja? Katera vam je najboljša?
120s ekspozicija.. Ostale tudi tam nekje..








