Prikaz objav z oznako luna. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako luna. Pokaži vse objave

torek, 22. januar 2008

Nina // The Violinist

Okej, tole je en boljših projektov zadnje čase.. z Nino sva se pred kratkim zmenila, da bi probala narest kakšno fotko.. V prvem planu zanjo, ker bi ji prav prišla kakšna fotka, meni pa pač.. izziv:)

Kakorkoli, violino igra že odkar pomnim.. tko da sva hotla to vklopit zraven v vsakem primeru. Nisem želel s fotkami dobit njo od bližje, ampak jo umestit v okolico... Lokacijo sem imel v mislih že prej, na sam večer fotkanja pa je bilo še jasno in.. polna luna. V piko! Po dobrih 2h urah mraza in tacanja po blatu je blo dost.. zaenkrat:) Idej je še nekaj, tko da bo padla v kratkem še kakšna fotka.

P.S Nina, upam da si zadovoljna!;)



Mnenja? Katera vam je najboljša?



120s ekspozicija.. Ostale tudi tam nekje..







Odločal sem se med to in prejšnjo, pa so mi obe precej ok.. Tale je bolj dramatična, kar mi je fajn..












sreda, 1. avgust 2007

Polna luna

.. že par dni z nami. Me zadnje dni kar mal "nosi":) Je pa zunej brez oblačka, mrzlo ko pes. Prvič me julija zebe v noge, ne morš vrjet.. Da sem se mal ogrel, sem šel ven probat Vivitarja 200mm f3,5 + 2x telekonverter. Skupaj nanese 800mm na Olympusu, tako da zgleda kar fino. Fotke spodaj. Pa lahko noč;)



Še crop fotke..