Ker se bliža največji open air festival pri nas, kamor tudi hodim že zadnje 4 leta, se spodobi, da objavim tudi kakšno fajn fotko:) Tole spodaj sem našel v arhivu izpred predlani, fotkano na film, pokvarjen svetlomer, seveda pa ne gre brez slabega skena:)
študent Naravoslovno-tehniške fakultete, urednik fotografije pri regionalnem mesečniku Park ter študentski aktivist. Fotkam koncerte, dogodke, bande, portrete, maturantske plese, poroke...