Tole je ena stara fotka še iz časa olympusa e-1, ko sem nekaj čaral z makro obročki.. Fina in poceni rešitev, ampak te bolj kot ne mine po par dneh, saj je kar precej posla z ostrenjem in osvetlitvijo (brez par "bednih" trikov in improvizacije gre bolj težko). Ravno te dneve zbiram fotke za na steno, pa mislim da bo ta ena izmed njih..
Kul / ne kul?:)
.jpg)



.jpg)
.jpg)



