Hehe, no prejle mi Petra sporoči, da je vidla mojo foto v Smrklji.. No, šlo je za fotko benda Puppetz (fotke in objava nižje) in je objavljena kot poster.
Presenetlo me je, da o tem nisem vedel nič.. Fotke so zdej pač v lasti benda oz založbe Menart.
študent Naravoslovno-tehniške fakultete, urednik fotografije pri regionalnem mesečniku Park ter študentski aktivist. Fotkam koncerte, dogodke, bande, portrete, maturantske plese, poroke...