Prikaz objav z oznako rock. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako rock. Pokaži vse objave

četrtek, 2. september 2010

Versus

... photoshoot s perspektivno novomeško glasbeno R&R skupino. Člani skupine Jernej Kastelic, Ivan Grill, Žiga Dobravc in Sašo Vukomanovič. Več na www.versus.si, v kratkem pa sledi tudi plata!

P.S prva fotka je zaradi uporabe ogledal zahtevala kar precej napora, predvsem od članov, ker smo imeli bolj malo prostora na voljo.

P.P.S blogger zgleda precej kompresira fotke in žal izgleda precej grdo, sploh detajli. Ve kdo za kakšno rešitev?




torek, 14. april 2009

Kill Kenny

Je ime novega banda na novomeški sceni .. Spodaj je fotka z včerajšnjega "quick" sessiona. Rabili smo eno fotko za prijavo na Mobitelov Džafest (neki takega?:) ). Zaradi časovne stiske je tudi tehnično slabša (rezanje rok, itd .. ), pa vseeno objavljam..



četrtek, 23. avgust 2007

Rock Jernejevo

Ne bom kej dost pisal o tem, ker tud dejansko ni o čem za pisat. No ja, v treh oz. štirih besedah bi lahko reku sam to.. dež, dež in dež.

Ubistvu sva z Majo šla tja samo pogledat oz slišat kolege, ki so nastopal - Elektrošok (perspektivna novomeška r'n'r skupina). Njim je vreme še prizaneslo, Noisebreak-om za njimi pa več ne, tko da je blo bolj žalostno vidt. Noben drugače ni vedel kdo sploh špila, jaz sem vedel samo za ta dva. Aja, plakata tud nism vidu? 

No, po dveh urah in pol stanja na dežju z marelo in stiskanja pod tistim, kar je sploh bilo od strehe, ti pač dopizdi in greš. Vmes smo se pa vseen mel fajn, vpleteni se boste na fotkah najdl;) Hvala še Juretu za ride home;)

Spodaj je par fotk iz špila in utrinki iz dogajanja, cela galerija je pa na picasi.

Elektrošok


Ajvi on the les paul




Majček.





"Dej mi jurja". Hehe, sej ne:P


Jeln&Katja&Valentina