Prikaz objav z oznako rdeča luža. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako rdeča luža. Pokaži vse objave

nedelja, 2. marec 2008

Hmmm...

Mja, evo mene spet nazaj.. Se opravičujem za nenadni usah prispevkov in fotk. Zadnji teden namreč nism najdu časa niti za en pljunek.. Pa sem imel počitnce. Kaj je že to? Baje da si takrat vzameš cajt zase, se spočiješ in naspiš.. Pa niti ne. Tele počitnce sem vstajal nekako tako kot če bi hodil v šolo, prihajal domov pa proti večeru. V LokalPatriotu smo imeli Infoteden in zaključek, vmes je bil maturanc, pomaturanc, precej intenzivno imam vožnje (končno?:) in pa še cela vrsta rojstnodnevnih žurov.. Meni ostane še točno en teden mladoletnosti, tako da bo tale teden preceeej naporen.. A sem omenu še 3 kontrolne, ki znajo bit porazne?:)

No, na fotke pa nisem pozabu.. Je blo kar nekej posla z maturancem in pomaturancem, nekaj dela za RSL studio in pa za Park, kar bo tud za vidt v tokratni številki. Anyway.. spodi par fotk iz zadnjih 2h tednov.. Fotkam samo še take stvari se mi zdi.. Ne vem niti kdaj bom najdu cajt za svoje ideje?

Upam da ne bom predolg in dolgočasen:) here it goes..

After afterja za novo leto // at Siko's



Pizza 2 od 5


Lili & Siko



Ekipa DOS (www.dijaska.org)


Bibs & Davč


Maturanc // 4.b, Gimnazija NM



Ku rože:)


Zvezda večera, he he






After maturanc - Vita & Dejči // Rdeča luža, Baza 20




LiD





Špelca & Plut


Miloš Dular // Park




sreda, 16. januar 2008

Fotografija vs. čas

Hm, zdajle pišem po več kot enem tednu, če ne več.. Sploh ne vem kje naj začnem? Do zdajle sem 3 ure buljil v ekran in urejal fotke, delal izbore in po naključju našel še par fotk izpred novega leta.. Največja muka pri tej fotografiji... Samo nalagam fotke na kup, pa se nabere materiala..  In potem na hitro čistko narest..

No, da ne bom pisal vsakič nove objave, bom kar tle naredu en "overview" zadnjih par tednov.. Če bo kakšna želja, bom kšn dogodek "repostal" oz objavil kaj več.. 

Pa pejmo po vrsti:)


Črna, razvajena.. zadnje dni še posebej tečna..



Zen // 21.12.2007, LokalPatriot






Kriza kru // Planet Tuš

Počervina na boardu, Kiki & Jan pa statista:)



Testing..




Božič


 
Še dve iz serije po mestu...







Tradicionalni novoletni jam session // 29.12.2007,  LokalPatriot

Perkašns


Janko & Metka jam band


Grill & Rifelj


Jakes


Late night special // Vlaho's place



Novoletni žur // 31.12.2007, Rdeča Luža

Ekipa


Utrinki..




Novoletno jutro.. Gače



Prasci // 4.1.2007, LokalPatriot




11.1.2008 // NM - LJ







.
.
.
.

Uf...