Danes sem dejansko dojel, da se dogaja poletje, tisto "ta pravo". Streha dol, veter v laseh, izlet na Kolpo in zaključek pri Gačotu na pečeni koruzi ... Kaj si še lahko želim?:)



Vsakdanjik skozi oči oz. objektiv študenta, ki se navdušuje nad fotografijo (koncerti, dogodki, portreti, bandi ...)