Prikaz objav z oznako kolektivc. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako kolektivc. Pokaži vse objave

ponedeljek, 30. junij 2008

Počitince

Večina je mela takole objavo kakšen teden ali dva nazaj, meni pa ni do danes uspelo objaviti ničesar. Skoraj vsak dan namreč dobivam "grožnje",  da bodo nehali brat blog, če ne bo kej novga gor in pa pazi to - če bodo spet samo 4 fotke:))  No, obljubit ne morem, se bom pa potrudil v bodoče. Tistim, ki pa še niste odnehali.. Hvala:))

Zadnji tedni junija so bli namreč precej naporni - v zadnjem tednu smo uspešno zaključil Kolektivc, nato pa šli z delom ekipe za par dni na Kolpo (fini kamp Muhvič - priporočam!), ker pa nam ledena voda ni nudila užitkov, smo dopust podaljšali še z dvema dnevoma na Krku, natančneje v Njivicah. Posebej je treba poudarit izjemno gostoljubnost in prijaznost naših "bratov" iz juga, ki te hladokrvno napizdijo, na aroganten način odpravijo in po možnosti še nategnejo in kaj ekstra zaračunajo.. Jasno da je pri Švabi stvar čist drugačna, bemti! 

Ta vikend je pa na Otočcu, nedaleč stran iz mesta dogajal že nevemkateripovrsti Rock Otočec, čigar posledice čutim še danes. Utrujenost in bolečina, omeniti velja še poklicno tveganje - brca v ramo naključnega skakalca med publiko. Je vsaj objektiv zgrešil za 10cm.. Hvala! 

Anyways, par finih fotk z zadnjega dne šole, ostali dogodki sledijo v naslednjih objavah! Peace.


Jeln the aviator:)

Karmen "hora" Saje

Rajfl & Jeln

nedelja, 15. junij 2008

Davorjeva nova igrača

Okej, spet sm v zaostanku skor dva tedna, ampak reees ni časa niti za fotografijo, kaj šele za nalaganje in selekcijo fotk.. 20.6.2008 bo namreč v športnem parku Loka potekal že tradicionalni Kolektivc v organizaciji naše sekcije DIJAS (beri dijaška sekcija Društva novomeških študentov), kar pobere čist preveč časa... Poleg tega pa zahvaljujoč novomeški Splošni gimnaziji še vedno uživamo poln urnik - 07.00 pa do 14.00, medtem ko ostale šole zabušavajo že kak mesec, zadnje tedne pa so več ali manj doma. Noro.

Kakorkoli, spodaj je par fotk Davorjevega legendarnega Mini Morrisa letnik 1971. Mala škatla, v kateri je dejansko presenetljivo veliko prostora in je proti mojim pričakovanjem tudi udoben in tud gre če ga pritisneš:)) Čakam na kak lep sončen dan, da dobim častni krog s tole legendo.. Samo upam, da ne pozabiš Davor!:)

Aja, fotkano je na pisti v Prečni.. Žal je manjkalo sonca, ampak nič hudga.. Men se dopadejo;)