Prikaz objav z oznako jadranje. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako jadranje. Pokaži vse objave

ponedeljek, 15. oktober 2007

Jadranje DNŠ 2007

No ja.. kot sem obljubil.. fotke so tukej. Z manjšo zamudo sicer, ampak se je kar precej zadev nabralo v šoli, tko da me kr mal grize to vse skupej.. Kaj nej rečem.. z eno besedo lahko rečem vrhunsko.. Jadranje, sonce, morje, otoki, kopanje, veter.. Vse kar si poželiš:)

Šli smo pa iz Sukošana proti Molatu, naslednji dan na Silbo, nato na Susak, ki je cel iz mivke.. Potem pa smo šli počasi nižje proti Istu in pred zadnji dan še na Dugi otok - Brbinj..Zadnji večer nazaj v Sukošan, v marino Dalmacija.

Fotk je sicr vse skupej nastalo ogromno.. prek 1000.. Na koncu sem nekako nabral skupaj cca 160 fotk za vse tiste, ki bi radi vse te spomine še enkrat podoživel.. V kratkem pride še selekcija cca 20 fotk za na stran DNŠja, čakam pa tudi še scan filma.. Gor sem za gušt vzel tudi pentaxa, ker sem ravno imel še film notri za porabit. Se mi že sline cedijo, znajo bit vrhunske:)

Hvala še vsem ostalim, ki ste si delil barko z mano 6 dni.. Supr je blo!;)

No, da ne dolgovezim.. link do galerije fotk je tukaj. Spodaj pa še par "poskusnih" za vse ostale.. Tisti, ki ste letos oklevali.. Drugo leto kar zagrabit šanso;)








petek, 5. oktober 2007

Manjša pavza & vabilo na razstavo

Zadnje čase pišem oz. fotkam bolj malo, saj mi čas in šola ne dopušča, pa še dogaja ne kaj dosti. Sem si obljubil, da si bom vzel čas zase in za moje ideje in to precej v kratkem. No, sem pa tačas objavil eno fotko v Mladini, če je kdo zasledil. Iz špila Elektrošokov. Kar fino...

V soboto odrinemo na zaslužen odmor - Jadranje DNŠ. O tem sem že pisal nižje.. Čaka nas en teden vetra, morja in sonca.. upam da tudi fotk:) 

No še ena zadeva je.. Jutri, v petek ob 20.00 je v prostorih bivšega Drogerie Markta zaključna razstava del udeležencev Fotopuba.. Med drugim tudi mene, hehe.. Torej, če kdo utegne, naj si pride pogledat fotke, baje bo tudi pogostitev.. Upam, da tud letošnji fotopubovci pridete...?

No, ob 10h pa še sklepno dejanje.. Koncert MI2 v LokalPatriotu.. Zna bit precej zanimivo..

no.. to je to za zdej:) Se oglasim po jadranju, torej čez kak dober teden;) P.S držte pesti za vreme...over and out.